Personal

Kassem Maatouk
Verksamhetschef Assist Kompaniet Sverige
Språk: Engelska, Tyska, Arabiska
Tfn: 010 703 66 01
kassem@assistkompaniet.se

Shahrouz Benisi
Verksamhetschef/Bolagsjurist Assist Kompaniet Svea
Språk: Engelska, Persiska
Tfn: 010 703 66 03
sharouz@assistkompaniet.se

Amela Alagic
Handläggare
Språk: Engelska, Kroatiska
Tfn: 010 703 66 04
amela@assistkompaniet.se

Sanja Mihajlovic
Handläggare
Språk: Engelska, Serbiska
Tfn: 010 703 66 09
sanja@assistkompaniet.se

Mark Norin
Paralegal/ Kvalitetssamordnare/ Handläggare
Språk: Engelska, Tyska, Flamländska
Tfn: 010 703 66 08
mark@assistkompaniet.se

Senida Drndic
Reception/ Handläggare
Språk: Engelska, Albanska, Serbiska
Tfn: 010 703 66 02
senida@assistkompaniet.se

Emma Nyman
Handläggare
Språk: Engelska
Tfn: 010 703 66 12
emma@assistkompaniet.se

Åsa Larsson
Bokföringskontorist/ Handläggare
Språk: Engelska
Tfn: 010 703 66 13
asa@assistkompaniet.se